شقة 157 م للبيع بكمبوند اوبرا سيتي سوبر لوكس فيو لاند سكيب
كود 388 امكانيه التقسيط مع شركتنا حتي 7 سنوات مساحه…
5,550,000EGP
للبيع
66,360,000EGP

كود: 6832
العنوان: طريق مصر إسكندرية الصحراوي
المساحة: 8,400م²
السعر: 7,900 جنيه للمتر
كود 388 امكانيه التقسيط مع شركتنا حتي 7 سنوات مساحه…
5,550,000EGP
كود: 2338 حالة التشطيب: سوبر لوكس المساحة: 220م عدد غرف…
5,775,000EGP